Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Campbell's Real Stock Unsalted Chicken Chicken | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Campbell's Real Stock Unsalted Chicken Chicken
Pantry
Campbell's Real Stock Unsalted Chicken Chicken
1L · Campbell's
Woolworths
$4.50
$4.50 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.50
Lowest
$4.50
Highest
$4.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250ml
$7.20 / L
$1.80
250ml
$7.20 / L
$1.80
500ml
$4.00 / L
Best value per L
$2.00
500ml
$4.00 / L
$2.00
500ml
$14.00 / L
$7.00
1L
$4.50 / L
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Chicken Flavour Liquid Stock 1L
at Aldi
1L
$1.79
$1.79 / L
$2.71 less per L
Add to cart
Salt Reduced Chicken Flavour Liquid Stock 1L
at Aldi
1L
$1.79
$1.79 / L
$2.71 less per L
Add to cart
Woolworths
$4.50
Add from Woolies
Viewing
$4.50
Details
Aisle
Pantry
Brand
Campbell's
Size
1L
Store brand
No
Liquid Real Stock Chicken
at Coles
1L
$1.90
$1.90 / L
$2.60 less per L
Add to cart
Liquid Salt Reduced Real Chicken Stock
at Coles
1L
$1.90
$1.90 / L
$2.60 less per L
Add to cart