Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Nongshim Onion Rings | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Nongshim Onion Rings
Snacks & Confectionery
Nongshim Onion Rings
75g · Nongshim
Woolworths
$2.50
$3.00
$3.33 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.50
Lowest
$2.50
Highest
$2.50
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Nongshim
Size
75g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Fruity Rings 300g
at Aldi
300g
$2.79
93c / 100g
$2.40 less per 100g
Add to cart
Frooty Rings
at Coles
300g
$3.00
$1.00 / 100g
$2.33 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$2.50
Add from Woolies
Sour Peach Rings
at Coles
150g
$1.50
$1.00 / 100g
$2.33 less per 100g
Add to cart
Cheese Rings 190g
at Aldi
190g
$2.29
$1.21 / 100g
$2.13 less per 100g
Add to cart