Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Lee Kum Kee Teriyaki Stir Fry Sauce | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Lee Kum Kee Teriyaki Stir Fry Sauce
Coles
Woolworths
Pantry
At 2 stores
Lee Kum Kee Teriyaki Stir Fry Sauce
250g · Lee Kum Kee
Cheapest at Coles
$1.10 less than Woolworths · $1.32 / 100g
$3.30
Coles
Teriyaki Stir Fry Sauce · 250g
$3.30
$4.40
$1.32 / 100g
Cheapest
Special
Add from Coles
Woolworths
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$4.40
Lowest
$4.40
Highest
$4.40
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Pantry
Brand
Lee Kum Kee
Size
250g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Spaghetti in Tomato Sauce 420g
at Aldi
420g
$0.89
21.2c / 100g
$1.11 less per 100g
Add to cart
Simply Spaghetti In Tomato Sauce
at Coles
410g
$0.90
22c / 100g
$1.10 less per 100g
Add to cart
Cheapest · Coles
$3.30
Add from Coles
This one
$4.40
$1.76 / 100g
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Woolworths ↗
Baked Beans in Tomato Sauce 420g
at Aldi
420g
$1.09
26c / 100g
$1.06 less per 100g
Add to cart
Baked Beans In Tomato Sauce
at Coles
420g
$1.10
26.2c / 100g
$1.06 less per 100g
Add to cart