Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Macro Organic Almonds | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Macro Organic Almonds
Snacks & Confectionery
Woolworths own brand
Macro Organic Almonds
500g · Macro
Woolworths
$20.00
$4.00 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$20.00
Lowest
$20.00
Highest
$20.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Macro
Size
500g
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Natural Almonds 750g
at Aldi
750g
$12.49
$1.67 / 100g
$2.33 less per 100g
Add to cart
Chocolate Coated Almonds
at Coles
250g
$4.40
$1.76 / 100g
$2.24 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$20.00
Add from Woolies
Dry Roasted Almonds 400g
at Aldi
400g
$7.29
$1.82 / 100g
$2.18 less per 100g
Add to cart
Natural Almonds
at Coles
400g
$7.50
$1.88 / 100g
$2.13 less per 100g
Add to cart