Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Valcom Massaman Curry Paste | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Valcom Massaman Curry Paste
Coles
Woolworths
Pantry
At 2 stores
Valcom Massaman Curry Paste
210g · Valcom
Cheapest at Coles
$0.90 less than Woolworths · $1.62 / 100g
$3.40
Coles
Massaman Curry Paste · 210g
$3.40
$4.30
$1.62 / 100g
Cheapest
Special
Add from Coles
Woolworths
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$4.30
Lowest
$4.30
Highest
$4.30
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
210g
$2.05 / 100g
Viewing
$4.30
230g
$1.87 / 100g
$4.30
230g
$1.87 / 100g
$4.30
240g
$1.79 / 100g
Best value per 100g
$4.30
Details
Aisle
Pantry
Brand
Valcom
Size
210g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Tomato Paste 500g
at Aldi
500g
$1.39
27.8c / 100g
$1.34 less per 100g
Add to cart
Tomato Paste
at Coles
500g
$1.40
28c / 100g
$1.34 less per 100g
Add to cart
Cheapest · Coles
$3.40
Add from Coles
This one
$4.30
$2.05 / 100g
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Woolworths ↗
Ginger & Garlic Paste
at Coles
1kg
$5.20
52c / 100g
$1.10 less per 100g
Add to cart
Garlic Paste
at Coles
1kg
$5.20
52c / 100g
$1.10 less per 100g
Add to cart