Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Sunbeam Mixed Fruit | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Sunbeam Mixed Fruit
Coles
Woolworths
Fruit & Veg
At 2 stores
Sunbeam Mixed Fruit
375g · Sunbeam
Cheapest at Coles
22% less per 100g than Woolworths · $1.25 / 100g
$9.40
Coles
Mixed Fruit · 750g
$9.40
$1.25 / 100g
Cheapest
Add from Coles
Woolworths
This one
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$6.00
Lowest
$6.00
Highest
$6.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
375g
$1.60 / 100g
Viewing
$6.00
750g
$1.25 / 100g
Best value per 100g
$9.40
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
Sunbeam
Size
375g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Fruit Salad in Syrup 825g
at Aldi
825g
$3.29
39.9c / 100g
85.5c less per 100g
Add to cart
Fruit Salad In Syrup 4 Pack
at Coles
480g
$1.95
40.6c / 100g
84.7c less per 100g
Add to cart
Cheapest · Coles
$9.40
Add from Coles
$6.00
$1.60 / 100g
Add from Woolies
Same brand, different pack size. Compared per unit.
View on Woolworths ↗
Mixed Dried Fruit 1kg
at Aldi
1kg
$6.99
69.9c / 100g
55.4c less per 100g
Add to cart
Dried Fruit Mixed
at Coles
1kg
$7.00
70c / 100g
55.3c less per 100g
Add to cart