Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Macro Organic Australian Almond Meal | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Macro Organic Australian Almond Meal
Other
Woolworths own brand
Macro Organic Australian Almond Meal
200g · Macro
Woolworths
$12.70
$6.35 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$12.70
Lowest
$12.70
Highest
$12.70
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
200g
$6.35 / 100g
Viewing
$12.70
500g
39c / 100g
Best value per 100g
$1.95
Details
Aisle
Other
Brand
Macro
Size
200g
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Special
Maize Meal
at Coles
1kg
$3.30
$3.90
33c / 100g
$6.02 less per 100g
Add to cart
5 Star Wholemeal
at Coles
680g
$4.90
72.1c / 100g
$5.63 less per 100g
Woolworths
$12.70
Add from Woolies
Add to cart
Special
Dhal Makhani Ready Meal
at Coles
283g
$2.05
$3.00
72.4c / 100g
$5.63 less per 100g
Add to cart
Special
Punjab Choley Ready Meal
at Coles
283g
$2.05
$3.00
72.4c / 100g
$5.63 less per 100g
Add to cart