Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Nongshim Instant Noodles Shin Ramyun | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Nongshim Instant Noodles Shin Ramyun
Pantry
Nongshim Instant Noodles Shin Ramyun
120g · Nongshim
Woolworths
$2.10
$1.75 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.10
Lowest
$2.10
Highest
$2.10
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
105g
$1.78 / 100g
$1.87
113g
$1.65 / 100g
Best value per 100g
$1.87
120g
$1.75 / 100g
Viewing
$2.10
130g
$2.81 / 100g
$3.65
Details
Aisle
Pantry
Brand
Nongshim
Size
120g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Shin Ramyun Noodles 4 Pack 480g
at Aldi
480g
$4.99
$1.04 / 100g
71c less per 100g
Add to cart
Shin Ramyun Noodle 5 Pack
at Coles
600g
$8.00
$1.33 / 100g
41.7c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$2.10
Add from Woolies
Kimchi Ramyun Noodle Soup 5 Pack
at Coles
600g
$8.00
$1.33 / 100g
41.7c less per 100g
Add to cart