Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Nongshim Shin Ramyun Instant Noodle Black | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Nongshim Shin Ramyun Instant Noodle Black
Pantry
Nongshim Shin Ramyun Instant Noodle Black
130g · Nongshim
Woolworths
$3.65
$2.81 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$3.65
Lowest
$3.65
Highest
$3.65
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
68g
$3.68 / 100g
$2.50
100g
$3.50 / 100g
$3.50
111g
$1.68 / 100g
$1.87
114g
$1.64 / 100g
Best value per 100g
$1.87
120g
$1.75 / 100g
$2.10
130g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Ramen Noodle
at Coles
1kg
$3.10
31c / 100g
$2.50 less per 100g
Add to cart
Egg Noodle
at Coles
1kg
$3.10
31c / 100g
$2.50 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$3.65
Add from Woolies
$2.81 / 100g
Viewing
$3.65
Details
Aisle
Pantry
Brand
Nongshim
Size
130g
Store brand
No
Chicken Noodles 5 Pack 425g
at Aldi
425g
$1.79
42.1c / 100g
$2.39 less per 100g
Add to cart
Beef Noodles 5 Pack 425g
at Aldi
425g
$1.79
42.1c / 100g
$2.39 less per 100g
Add to cart