Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Nando's Sweet Chilli Jam Medium | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Nando's Sweet Chilli Jam Medium
Coles
Woolworths
Pantry
At 2 stores
Nando's Sweet Chilli Jam Medium
285g · Nando's
Cheapest at Woolworths
$1.50 less than Coles · $1.23 / 100g
$3.50
Coles
Sweet Chilli Jam Medium · 285g
$5.00
$1.75 / 100g
Add from Coles
Woolworths
This one
$3.50
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$3.50
Lowest
$3.50
Highest
$3.50
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Pantry
Brand
Nando's
Size
285g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Strawberry Jam 500g
at Aldi
500g
$2.69
53.8c / 100g
69c less per 100g
Add to cart
Apricot Jam 500g
at Aldi
500g
$2.69
53.8c / 100g
69c less per 100g
Add to cart
Cheapest · Woolworths
$3.50
Add from Woolies
$5.00
$1.23 / 100g
Cheapest
Special
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Woolworths ↗
Strawberry Jam
at Coles
450g
$2.70
60c / 100g
62.8c less per 100g
Add to cart
Raspberry Jam
at Coles
450g
$2.70
60c / 100g
62.8c less per 100g
Add to cart