Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Avocado Oil | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Woolworths Avocado Oil
Pantry
Woolworths own brand
Woolworths Avocado Oil
1L · Woolworths
Woolworths
$29.00
$29.00 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$29.00
Lowest
$29.00
Highest
$29.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
500ml
$14.00 / L
$7.00
750ml
$5.33 / L
$4.00
750ml
$5.33 / L
$4.00
1L
$29.00 / L
Viewing
$29.00
2L
$3.00 / L
Best value per L
$6.00
2L
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Vegetable Oil 2L
at Aldi
2L
$5.49
$2.75 / L
$26.25 less per L
Add to cart
Canola Oil 2L
at Aldi
2L
$5.49
$2.75 / L
$26.25 less per L
Add to cart
Woolworths
$29.00
Add from Woolies
$3.00 / L
$6.00
Details
Aisle
Pantry
Brand
Woolworths
Size
1L
Store brand
Woolworths
Canola Oil
at Coles
4L
$11.90
$2.98 / L
$26.02 less per L
Add to cart
Canola Oil
at Coles
2L
$6.00
$3.00 / L
$26.00 less per L
Add to cart