Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Carman's Protein Rich Granola Almond & Hazelnut | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Health & Protein
/
Carman's Protein Rich Granola Almond & Hazelnut
Coles
Woolworths
Health & Protein
At 2 stores
Carman's Protein Rich Granola Almond & Hazelnut
800g · Carman's
Cheapest at Coles
$0.00 less than Coles · $1.56 / 100g
$12.50
Coles
Protein Rich Granola Almond & Hazelnut · 800g
$12.50
$1.56 / 100g
Cheapest
Add from Coles
Woolworths
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$12.50
Lowest
$12.50
Highest
$12.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Health & Protein
Brand
Carman's
Size
800g
Store brand
No
Cheapest · Coles
$12.50
Add from Coles
This one
$12.50
$1.56 / 100g
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Woolworths ↗