Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Cavity Protection Toothpaste Great Regular Flavour | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
/
Cavity Protection Toothpaste Great Regular Flavour
Coles
Woolworths
Household & Personal Care
At 2 stores
Cavity Protection Toothpaste Great Regular Flavour
180g · Colgate
Cheapest at Coles
$0.00 less than Coles · $1.92 / 100g
$3.45
Coles
This one
$3.45
$1.92 / 100g
Cheapest
Add from Coles
Woolworths
Colgate Cavity Protection Toothpaste Great Regular Flavour · 180g
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$3.45
Lowest
$3.45
Highest
$3.45
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
90g
$2.22 / 100g
$2.00
130g
$4.62 / 100g
$6.00
180g
$1.92 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$3.45
Details
Aisle
Household & Personal Care
Brand
Colgate
Size
180g
Store brand
No
Cheapest · Coles
$3.45
Add from Coles
$3.45
$1.92 / 100g
Add from Woolies
Same brand, different pack size. Compared per unit.
View on Coles ↗