Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Frozen Fish Fingers 15 Pieces | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Frozen Fish Fingers 15 Pieces
Frozen
Frozen Fish Fingers 15 Pieces
375g · Birds Eye
Coles
$6.50
$1.73 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$6.50
Lowest
$6.50
Highest
$6.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
375g
$1.73 / 100g
Viewing
$6.50
1kg
$1.25 / 100g
Best value per 100g
$12.50
Details
Aisle
Frozen
Brand
Birds Eye
Size
375g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Fish Fingers 40 Pack 1kg
at Aldi
1kg
$8.99
89.9c / 100g
83.4c less per 100g
Add to cart
Blueline Seafood Crumbed Fish Fingers
at Woolworths
1kg
$9.00
90c / 100g
83.3c less per 100g
Add to cart
Coles
$6.50
Add from Coles
Woolworths Crumbed Chicken Breast Fingers
at Woolworths
1kg
$9.00
90c / 100g
83.3c less per 100g
Add to cart
Steggles Crumbed Chicken Fingers
at Woolworths
1.5kg
$15.00
$1.00 / 100g
73.3c less per 100g
Add to cart