Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Maesri Panang Curry Paste | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Maesri Panang Curry Paste
Coles
Woolworths
Pantry
At 2 stores
Maesri Panang Curry Paste
114g · Maesri
Cheapest at Coles
$0.50 less than Woolworths · $1.58 / 100g
$1.80
Coles
Panang Curry Paste · 114g
$1.80
$2.30
$1.58 / 100g
Cheapest
Special
Add from Coles
Woolworths
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$2.30
Lowest
$2.30
Highest
$2.30
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Pantry
Brand
Maesri
Size
114g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Tomato Paste 500g
at Aldi
500g
$1.39
27.8c / 100g
$1.30 less per 100g
Add to cart
Tomato Paste
at Coles
500g
$1.40
28c / 100g
$1.30 less per 100g
Add to cart
Cheapest · Coles
$1.80
Add from Coles
This one
$2.30
$2.02 / 100g
Add from Woolies
Same brand, different pack size. Compared per unit.
View on Woolworths ↗
Ginger & Garlic Paste
at Coles
1kg
$5.20
52c / 100g
$1.06 less per 100g
Add to cart
Garlic Paste
at Coles
1kg
$5.20
52c / 100g
$1.06 less per 100g
Add to cart