Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
MasterFoods Butter Chicken Recipe Base | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
MasterFoods Butter Chicken Recipe Base
Coles
Woolworths
Meat & Seafood
At 2 stores
MasterFoods Butter Chicken Recipe Base
175g · MasterFoods
Cheapest at Coles
$0.00 less than Coles · $1.71 / 100g
$3.00
Coles
Butter Chicken Recipe Base · 175g
$3.00
$1.71 / 100g
Cheapest
Add from Coles
Woolworths
This one
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$3.00
Lowest
$3.00
Highest
$3.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
170g
$1.76 / 100g
$3.00
175g
$1.71 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$3.00
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
MasterFoods
Size
175g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Special
Curried Sausage Recipe Base
at Coles
285g
$3.00
$3.65
$1.05 / 100g
66.2c less per 100g
Add to cart
Beef Stroganoff Recipe Base175g
at Aldi
175g
$2.49
$1.42 / 100g
29.1c less per 100g
Cheapest · Coles
$3.00
Add from Coles
$3.00
$1.71 / 100g
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Woolworths ↗
Add to cart
Curried Sausages Recipe Base175g
at Aldi
175g
$2.49
$1.42 / 100g
29.1c less per 100g
Add to cart
Tuscan Meatballs Recipe Base 175g
at Aldi
175g
$2.49
$1.42 / 100g
29.1c less per 100g
Add to cart