Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Keen's Meal Base Creamy Mild Chicken Curry | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Keen's Meal Base Creamy Mild Chicken Curry
Meat & Seafood
Keen's Meal Base Creamy Mild Chicken Curry
285g · Keen's
Woolworths
$3.00
$3.65
$1.05 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$3.00
Lowest
$3.00
Highest
$3.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Keen's
Size
285g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Special
Tuna Mild Indian Curry
at Coles
95g
$0.90
$0.99
94.7c / 100g
10.5c less per 100g
Add to cart
Mild Curry Tuna 95g
at Aldi
95g
$0.99
$1.04 / 100g
1.1c less per 100g
Woolworths
$3.00
Add from Woolies
Add to cart