Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Zeus Street Greek Pita Chips With Sea Salt | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Zeus Street Greek Pita Chips With Sea Salt
Snacks & Confectionery
Zeus Street Greek Pita Chips With Sea Salt
150g · Zeus Street Greek
Woolworths
$4.00
$2.67 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.00
Lowest
$4.00
Highest
$4.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Zeus Street Greek
Size
150g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Roasted & Salted Peanuts 750g
at Aldi
750g
$4.99
66.5c / 100g
$2.00 less per 100g
Add to cart
Salted Peanuts 375g
at Aldi
375g
$2.79
74.4c / 100g
$1.92 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$4.00
Add from Woolies
Peanuts Unsalted
at Coles
375g
$2.80
74.7c / 100g
$1.92 less per 100g
Add to cart
Peanuts Salted
at Coles
375g
$2.80
74.7c / 100g
$1.92 less per 100g
Add to cart