Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Lavazza Qualita Oro Ground Coffee | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Drinks
/
Lavazza Qualita Oro Ground Coffee
Coles
Woolworths
Drinks
At 2 stores
Lavazza Qualita Oro Ground Coffee
250g · Lavazza
Cheapest at Coles
8% less per 100g than Woolworths · $4.40 / 100g
$22.00
Coles
Qualita Oro Ground Coffee · 500g
$22.00
$32.00
$4.40 / 100g
Cheapest
Special
Add from Coles
Woolworths
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$11.90
Lowest
$11.90
Highest
$11.90
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Drinks
Brand
Lavazza
Size
250g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Special
Coffee Sugar Crystals
at Coles
500g
$3.00
$3.45
60c / 100g
$3.80 less per 100g
Add to cart
Coffee Whitener Regular
at Coles
500g
$4.00
80c / 100g
$3.60 less per 100g
Cheapest · Coles
$22.00
Add from Coles
This one
$11.90
$17.00
$4.76 / 100g
Special
Add from Woolies
Same brand, different pack size. Compared per unit.
View on Woolworths ↗
Add to cart
Plain Biscuits Milk Coffee
at Coles
250g
$2.50
$1.00 / 100g
$3.40 less per 100g
Add to cart
Coffee-Mate 400g
at Aldi
400g
$4.49
$1.12 / 100g
$3.28 less per 100g
Add to cart