Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Lucky Natural Seed Mix With Pine Nuts | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Lucky Natural Seed Mix With Pine Nuts
Snacks & Confectionery
Lucky Natural Seed Mix With Pine Nuts
200g · Lucky
Woolworths
$5.40
$2.70 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$5.40
Lowest
$5.40
Highest
$5.40
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Lucky
Size
200g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Roasted & Salted Peanuts 750g
at Aldi
750g
$4.99
66.5c / 100g
$2.03 less per 100g
Add to cart
Salted Peanuts 375g
at Aldi
375g
$2.79
74.4c / 100g
$1.96 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$5.40
Add from Woolies
Peanuts Unsalted
at Coles
375g
$2.80
74.7c / 100g
$1.95 less per 100g
Add to cart
Peanuts Salted
at Coles
375g
$2.80
74.7c / 100g
$1.95 less per 100g
Add to cart