Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Macro Organic Sultanas | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Macro Organic Sultanas
Other
Woolworths own brand
Macro Organic Sultanas
500g · Macro
Woolworths
$10.00
$2.00 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$10.00
Lowest
$10.00
Highest
$10.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
500g
$2.00 / 100g
Viewing
$10.00
1kg
$1.10 / 100g
Best value per 100g
$11.00
Details
Aisle
Other
Brand
Macro
Size
500g
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Bran Flakes With Sultanas
at Coles
580g
$4.10
70.7c / 100g
$1.29 less per 100g
Add to cart
Australian Sultanas
at Coles
1kg
$8.00
80c / 100g
$1.20 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$10.00
Add from Woolies
Australian Sultanas 6 Pack
at Coles
240g
$2.50
$1.04 / 100g
95.8c less per 100g
Add to cart
Australian Sultanas
at Coles
750g
$7.90
$1.05 / 100g
94.7c less per 100g
Add to cart