Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
The Spice Tailor Rustic Rogan Josh | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
The Spice Tailor Rustic Rogan Josh
Coles
Woolworths
Other
At 2 stores
The Spice Tailor Rustic Rogan Josh
300g · The Spice Tailor
Cheapest at Woolworths
$1.75 less than Coles · $1.65 / 100g
$4.95
Coles
Rustic Rogan Josh · 300g
$6.70
$2.23 / 100g
Add from Coles
Woolworths
This one
$4.95
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$4.95
Lowest
$4.95
Highest
$4.95
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Other
Brand
The Spice Tailor
Size
300g
Store brand
No
Cheapest · Woolworths
$4.95
Add from Woolies
$6.70
$1.65 / 100g
Cheapest
Special
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Woolworths ↗