Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Tung Chun Potato Starch | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Tung Chun Potato Starch
Coles
Woolworths
Fruit & Veg
At 2 stores
Tung Chun Potato Starch
500g · Tung Chun
Cheapest at Coles
$0.00 less than Coles · $1.00 / 100g
$5.00
Coles
Potato Starch · 500g
$5.00
$1.00 / 100g
Cheapest
Add from Coles
Woolworths
This one
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$5.00
Lowest
$5.00
Highest
$5.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
Tung Chun
Size
500g
Store brand
No
Cheapest · Coles
$5.00
Add from Coles
$5.00
$1.00 / 100g
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Woolworths ↗