Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Silver Swan Soy Sauce | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Silver Swan Soy Sauce
Coles
Woolworths
Pantry
At 2 stores
Silver Swan Soy Sauce
1L · Silver Swan
Cheapest at Coles
$0.00 less than Coles · $3.60 / L
$3.60
Coles
Soy Sauce · 1L
$3.60
$3.60 / L
Cheapest
Add from Coles
Woolworths
This one
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$3.60
Lowest
$3.60
Highest
$3.60
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Pantry
Brand
Silver Swan
Size
1L
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Tomato Sauce 2L
at Aldi
2L
$4.99
$2.50 / L
$1.10 less per L
Add to cart
Tomato Sauce
at Coles
2L
$5.00
$2.50 / L
$1.10 less per L
Add to cart
Cheapest · Coles
$3.60
Add from Coles
$3.60
$3.60 / L
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Woolworths ↗
BBQ Sauce
at Coles
2L
$5.00
$2.50 / L
$1.10 less per L
Add to cart
Tomato Sauce Value Pack
at Coles
2L
$6.00
$3.00 / L
60c less per L
Add to cart