Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
The Big Cheese XL Mac & Cheese | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
The Big Cheese XL Mac & Cheese
Dairy & Eggs
The Big Cheese XL Mac & Cheese
200g · The Big Cheese
Woolworths
$2.80
$3.50
$1.40 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.80
Lowest
$2.80
Highest
$2.80
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
The Big Cheese
Size
200g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Cauliflower Cheese Bake
at Coles
800g
$6.60
82.5c / 100g
57.5c less per 100g
Add to cart
Tasty Cheese Block 1kg
at Aldi
1kg
$8.99
89.9c / 100g
50.1c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$2.80
Add from Woolies
Cheddar Cheese Block
at Coles
1kg
$9.30
93c / 100g
47c less per 100g
Add to cart
Spreadable Cream Cheese 250g
at Aldi
250g
$2.39
95.6c / 100g
44.4c less per 100g
Add to cart