Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Saunders Malt Extract | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Saunders Malt Extract
Coles
Woolworths
Other
At 2 stores
Saunders Malt Extract
1kg · Saunders
Cheapest at Coles
$0.00 less than Coles · $1.00 / 100g
$10.00
Coles
Malt Extract · 1kg
$10.00
$1.00 / 100g
Cheapest
Add from Coles
Woolworths
This one
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$10.00
Lowest
$10.00
Highest
$10.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Other
Brand
Saunders
Size
1kg
Store brand
No
Cheapest · Coles
$10.00
Add from Coles
$10.00
$1.00 / 100g
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Woolworths ↗