Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Heinz Fried Chicken Sauce | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Heinz Fried Chicken Sauce
Coles
Woolworths
Pantry
At 2 stores
Heinz Fried Chicken Sauce
295ml · Heinz
Cheapest at Coles
$1.90 less than Woolworths · $10.51 / L
$3.10
Coles
Fried Chicken Sauce · 295ml
$3.10
$5.00
$10.51 / L
Cheapest
Special
Add from Coles
Woolworths
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$5.00
Lowest
$5.00
Highest
$5.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Pantry
Brand
Heinz
Size
295ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Tomato Sauce 2L
at Aldi
2L
$4.99
$2.50 / L
$8.01 less per L
Add to cart
Tomato Sauce
at Coles
2L
$5.00
$2.50 / L
$8.01 less per L
Add to cart
Cheapest · Coles
$3.10
Add from Coles
This one
$5.00
$16.95 / L
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Woolworths ↗
BBQ Sauce
at Coles
2L
$5.00
$2.50 / L
$8.01 less per L
Add to cart
Tomato Sauce Value Pack
at Coles
2L
$6.00
$3.00 / L
$7.51 less per L
Add to cart