Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
La Zuppa Soup Bowl Hearty Chicken & Veg | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
La Zuppa Soup Bowl Hearty Chicken & Veg
Pantry
La Zuppa Soup Bowl Hearty Chicken & Veg
300g · La Zuppa
Woolworths
$3.00
$3.80
$1.00 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$3.00
Lowest
$3.00
Highest
$3.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
300g
$1.00 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$3.00
400g
$1.18 / 100g
$4.70
400g
$1.18 / 100g
$4.70
400g
$1.18 / 100g
$4.70
400g
$1.18 / 100g
$4.70
Details
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Chunky Garden Vegetables Pasta Sauce 500g
at Aldi
500g
$2.29
45.8c / 100g
54.2c less per 100g
Add to cart
Condensed Soup Can Vegetable Beef
at Coles
420g
$1.95
46.4c / 100g
53.6c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$3.00
Add from Woolies
Aisle
Pantry
Brand
La Zuppa
Size
300g
Store brand
No
Vegetable Pouch Soup 430g
at Aldi
430g
$2.59
60.2c / 100g
39.8c less per 100g
Add to cart
Special
Large Vegeroni Spiral Pasta
at Coles
375g
$2.30
$2.95
61.3c / 100g
38.7c less per 100g
Add to cart