Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
MasterFoods Thai Green Curry Recipe Base | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
MasterFoods Thai Green Curry Recipe Base
Coles
Woolworths
Other
At 2 stores
MasterFoods Thai Green Curry Recipe Base
175g · MasterFoods
Cheapest at Coles
$0.00 less than Coles · $1.71 / 100g
$3.00
Coles
Thai Green Curry Recipe Base · 175g
$3.00
$1.71 / 100g
Cheapest
Add from Coles
Woolworths
This one
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$3.00
Lowest
$3.00
Highest
$3.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
170g
$1.76 / 100g
$3.00
175g
$1.71 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$3.00
Details
Aisle
Other
Brand
MasterFoods
Size
175g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Plant Based Nutmeat
at Coles
415g
$5.65
$1.36 / 100g
35.3c less per 100g
Add to cart
Plant Based Nutolene
at Coles
415g
$5.65
$1.36 / 100g
35.3c less per 100g
Add to cart
Cheapest · Coles
$3.00
Add from Coles
$3.00
$1.71 / 100g
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Woolworths ↗