Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Sandhurst Pitted Black Olives | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Sandhurst Pitted Black Olives
Other
Sandhurst Pitted Black Olives
350g · Sandhurst
Woolworths
$4.20
$1.20 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.20
Lowest
$4.20
Highest
$4.20
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
280g
$1.50 / 100g
$4.20
300g
$1.00 / 100g
Best value per 100g
$3.00
340g
$1.62 / 100g
$5.50
350g
$1.20 / 100g
Viewing
$4.20
450g
$1.44 / 100g
$6.50
500g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Stuffed Green Olives
at Coles
445g
$2.25
50.6c / 100g
69.4c less per 100g
Add to cart
Sliced Black Olives
at Coles
445g
$2.50
56.2c / 100g
63.8c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$4.20
Add from Woolies
$1.14 / 100g
$5.70
Details
Aisle
Other
Brand
Sandhurst
Size
350g
Store brand
No
Green Olives Pickled
at Coles
1kg
$6.60
66c / 100g
54c less per 100g
Add to cart
Kalamata Pitted Olives In Brine
at Coles
345g
$3.00
87c / 100g
33c less per 100g
Add to cart