Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
The Spice Tailor Fiery Goan Curry | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
The Spice Tailor Fiery Goan Curry
Coles
Woolworths
Other
At 2 stores
The Spice Tailor Fiery Goan Curry
300g · The Spice Tailor
Cheapest at Woolworths
$1.75 less than Coles · $1.65 / 100g
$4.95
Coles
Fiery Goan Curry · 300g
$6.70
$2.23 / 100g
Add from Coles
Woolworths
This one
$4.95
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$4.95
Lowest
$4.95
Highest
$4.95
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
225g
$2.20 / 100g
$4.95
275g
$1.80 / 100g
$4.95
275g
$1.80 / 100g
$4.95
275g
$1.80 / 100g
$4.95
300g
$1.65 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$4.95
Details
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Special
Curry Powder
at Coles
250g
$2.40
$3.00
96c / 100g
69c less per 100g
Add to cart
Special
Indian Curry Kit Tikka Masala
at Coles
255g
$2.95
$4.80
Cheapest · Woolworths
$4.95
Add from Woolies
$6.70
$1.65 / 100g
Cheapest
Special
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Woolworths ↗
Aisle
Other
Brand
The Spice Tailor
Size
300g
Store brand
No
$1.16 / 100g
49.3c less per 100g
Add to cart
Thai Green Curry Meal Kit 412g
at Aldi
412g
$4.99
$1.21 / 100g
43.9c less per 100g
Add to cart
Special
Thai Yellow Curry Kit
at Coles
404g
$6.00
$9.00
$1.49 / 100g
16.5c less per 100g
Add to cart