Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Beef Ragu Lasagne | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Beef Ragu Lasagne
Meat & Seafood
Beef Ragu Lasagne
700g · Coles Finest
Coles
$16.00
$2.29 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$16.00
Lowest
$16.00
Highest
$16.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
700g
$2.29 / 100g
Viewing
$16.00
1.2kg
$1.67 / 100g
Best value per 100g
$20.00
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Coles Finest
Size
700g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Beef Lasagne 1.2kg
at Aldi
1.2kg
$7.99
66.6c / 100g
$1.62 less per 100g
Add to cart
Woolworths Beef Lasagne NULL
at Woolworths
2kg
$14.50
72.5c / 100g
$1.56 less per 100g
Add to cart
Coles
$16.00
Add from Coles
Woolworths Beef Lasagne
at Woolworths
1.5kg
$25.00
$1.67 / 100g
61.9c less per 100g
Add to cart