Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Benino Red Roasted Peppers | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Benino Red Roasted Peppers
Other
Benino Red Roasted Peppers
465g · Benino
Woolworths
$6.00
$1.29 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$6.00
Lowest
$6.00
Highest
$6.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Other
Brand
Benino
Size
465g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Special
Hot Peppers
at Coles
430g
$2.80
$3.30
65.1c / 100g
63.9c less per 100g
Add to cart
Premium Greek Golden Peppers
at Coles
440g
$4.20
95.5c / 100g
33.6c less per 100g
Woolworths
$6.00
Add from Woolies
Add to cart
Fire Roasted Red Peppers
at Coles
480g
$5.40
$1.13 / 100g
16.5c less per 100g
Add to cart
Chargrilled Peppers
at Coles
280g
$3.20
$1.14 / 100g
14.7c less per 100g
Add to cart