Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Maharajah's Choice Masala Twists | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Maharajah's Choice Masala Twists
Coles
Woolworths
Snacks & Confectionery
At 2 stores
Maharajah's Choice Masala Twists
90g · Maharajah's Choice
Cheapest at Coles
$1.25 less than Woolworths · $1.39 / 100g
$1.25
Coles
Masala Twists · 90g
$1.25
$2.50
$1.39 / 100g
Cheapest
Special
Add from Coles
Woolworths
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$2.50
Lowest
$2.50
Highest
$2.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Maharajah's Choice
Size
90g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Smart Fibre Veg Twists Pasta
at Coles
375g
$2.35
62.7c / 100g
76.2c less per 100g
Add to cart
Liquorice Twists 300g
at Aldi
300g
$2.49
83c / 100g
55.9c less per 100g
Add to cart
Cheapest · Coles
$1.25
Add from Coles
This one
$2.50
$2.78 / 100g
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Woolworths ↗
Pretzel Twists 200g
at Aldi
200g
$1.79
89.5c / 100g
49.4c less per 100g
Add to cart