Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Bakers Iced Zoo Biscuits | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Bakers Iced Zoo Biscuits
Snacks & Confectionery
Bakers Iced Zoo Biscuits
150g · Bakers
Woolworths
$6.40
$4.27 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$6.40
Lowest
$6.40
Highest
$6.40
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
150g
$4.27 / 100g
Viewing
$6.40
200g
$1.82 / 100g
$3.65
200g
$1.75 / 100g
Best value per 100g
$3.50
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Bakers
Size
150g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Wheat Biscuits Value Pack 1.12kg
at Aldi
1.12kg
$5.09
45.4c / 100g
$3.81 less per 100g
Add to cart
Scotch Finger Biscuits 250g
at Aldi
250g
$1.25
50c / 100g
$3.77 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$6.40
Add from Woolies
Wheat Biscuits
at Coles
1.12kg
$5.60
50c / 100g
$3.77 less per 100g
Add to cart
Scotch Finger Biscuits
at Coles
250g
$1.25
50c / 100g
$3.77 less per 100g
Add to cart