Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Bakers Tennis Biscuits | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Bakers Tennis Biscuits
Coles
Woolworths
Snacks & Confectionery
At 2 stores
Bakers Tennis Biscuits
200g · Bakers
Cheapest at Coles
$0.65 less than Woolworths · $1.50 / 100g
$3.00
Coles
Tennis Biscuits · 200g
$3.00
$3.90
$1.50 / 100g
Cheapest
Special
Add from Coles
Woolworths
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$3.65
Lowest
$3.65
Highest
$3.65
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
150g
$4.27 / 100g
$6.40
200g
$1.82 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$3.65
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Bakers
Size
200g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Wheat Biscuits Value Pack 1.12kg
at Aldi
1.12kg
$5.09
45.4c / 100g
$1.05 less per 100g
Add to cart
Scotch Finger Biscuits 250g
at Aldi
250g
$1.25
50c / 100g
$1.00 less per 100g
Add to cart
Cheapest · Coles
$3.00
Add from Coles
This one
$3.65
$1.82 / 100g
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Woolworths ↗
Wheat Biscuits
at Coles
1.12kg
$5.60
50c / 100g
$1.00 less per 100g
Add to cart
Scotch Finger Biscuits
at Coles
250g
$1.25
50c / 100g
$1.00 less per 100g
Add to cart