Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Kemchho Soya Sticks | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Kemchho Soya Sticks
Coles
Woolworths
Other
At 2 stores
Kemchho Soya Sticks
270g · Kemchho
Cheapest at Coles
$0.00 less than Coles · $1.30 / 100g
$3.50
Coles
Soya Sticks · 270g
$3.50
$1.30 / 100g
Cheapest
Add from Coles
Woolworths
This one
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$3.50
Lowest
$3.50
Highest
$3.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Other
Brand
Kemchho
Size
270g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Fruit Flavoured Rainbow Sticks 24 Pack
at Coles
480g
$5.00
$1.04 / 100g
25.5c less per 100g
Add to cart
Cheapest · Coles
$3.50
Add from Coles
$3.50
$1.30 / 100g
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Woolworths ↗