Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Recipe Base Coconut Butter Chicken | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Woolworths Recipe Base Coconut Butter Chicken
Meat & Seafood
Woolworths own brand
Woolworths Recipe Base Coconut Butter Chicken
175g · Woolworths
Woolworths
$2.50
$1.43 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.50
Lowest
$2.50
Highest
$2.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
175g
$1.43 / 100g
Viewing
$2.50
500g
$1.80 / 100g
$9.00
640g
$1.64 / 100g
$10.50
650g
$1.45 / 100g
$9.40
1kg
$1.35 / 100g
$13.50
1kg
$1.05 / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Special
Chicken With Vegetables 6+ Months
at Coles
120g
$0.30
25c / 100g
$1.18 less per 100g
Add to cart
RSPCA Approved Chicken Drumsticks Bulk Pack 2kg
at Aldi
2kg
$6.99
35c / 100g
$1.08 less per 100g
Woolworths
$2.50
Add from Woolies
$10.50
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Woolworths
Size
175g
Store brand
Woolworths
Add to cart
Whole RSPCA Approved Chicken per kg
at Aldi
1.689kg
$6.74
39.9c / 100g
$1.03 less per 100g
Add to cart
RSPCA Approved Chicken Wings Bulk 2kg
at Aldi
2kg
$7.99
40c / 100g
$1.03 less per 100g
Add to cart