Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Bai Shine Bread Roll Cheese Flavour | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Bakery
/
Bai Shine Bread Roll Cheese Flavour
Bakery
Bai Shine Bread Roll Cheese Flavour
380g · Bai Shine
Woolworths
$6.50
$1.71 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$6.50
Lowest
$6.50
Highest
$6.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Bakery
Brand
Bai Shine
Size
380g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Vanilla Flavoured Cake Mix 380g
at Aldi
380g
$1.49
39.2c / 100g
$1.32 less per 100g
Add to cart
Smokey Flavoured Sandwich Slices 12 Pack
at Coles
250g
$3.85
$1.54 / 100g
17.1c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$6.50
Add from Woolies