Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Frozen Australian Winter Veg Mix | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Woolworths Frozen Australian Winter Veg Mix
Frozen
Woolworths own brand
Woolworths Frozen Australian Winter Veg Mix
1kg · Woolworths
Woolworths
$5.20
52c / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$5.20
Lowest
$5.20
Highest
$5.20
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
500g
$1.30 / 100g
$6.50
500g
50c / 100g
Best value per 100g
$2.50
750g
80c / 100g
$6.00
750g
80c / 100g
$6.00
1kg
52c / 100g
Viewing
$5.20
Details
Aisle
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Mixed Vegetables 1kg
at Aldi
1kg
$2.79
27.9c / 100g
24.1c less per 100g
Add to cart
Mixed Vegetables Snap Frozen
at Coles
1kg
$2.80
28c / 100g
24c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$5.20
Add from Woolies
Frozen
Brand
Woolworths
Size
1kg
Store brand
Woolworths