Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
McCain Supreme Pizza | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
McCain Supreme Pizza
Frozen
McCain Supreme Pizza
500g · McCain
Woolworths
$8.80
$1.76 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$8.80
Lowest
$8.80
Highest
$8.80
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
490g
$1.80 / 100g
$8.80
500g
$1.76 / 100g
Viewing
$8.80
600g
$1.28 / 100g
Best value per 100g
$7.70
Details
Aisle
Frozen
Brand
McCain
Size
500g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Plain Flour Bread & Pizza
at Coles
1kg
$4.00
40c / 100g
$1.36 less per 100g
Add to cart
Pizza Sauce Aromatizzata
at Coles
4.1kg
$22.00
53.7c / 100g
$1.22 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$8.80
Add from Woolies
Pizza Sauce Classica Pouch
at Coles
5kg
$28.00
56c / 100g
$1.20 less per 100g
Add to cart
Pizza Sauce 400g
at Aldi
400g
$2.29
57.3c / 100g
$1.19 less per 100g
Add to cart