Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
McCain Frozen Pizza Slices Supreme | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
McCain Frozen Pizza Slices Supreme
Frozen
McCain Frozen Pizza Slices Supreme
600g · McCain
Woolworths
$7.70
$9.80
$1.28 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$7.70
Lowest
$7.70
Highest
$7.70
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
500g
$1.76 / 100g
$8.80
600g
$1.28 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$7.70
Details
Aisle
Frozen
Brand
McCain
Size
600g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Supreme Family Pizza 500g
at Aldi
500g
$3.99
79.8c / 100g
48.5c less per 100g
Add to cart
Special
Frozen Supreme Family Pizza
at Coles
500g
$6.00
$8.80
$1.20 / 100g
8.3c less per 100g
Woolworths
$7.70
Add from Woolies
Add to cart