Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Potato Utopia Four Cheese Potato Gratin | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Potato Utopia Four Cheese Potato Gratin
Coles
Woolworths
Frozen
At 2 stores
Potato Utopia Four Cheese Potato Gratin
400g · Potato Utopia
Cheapest at Woolworths
$3.00 less than Coles · $1.13 / 100g
$4.50
Coles
Four Cheese Potato Gratin 4 Pack · 400g
$7.50
$1.88 / 100g
Add from Coles
Woolworths
This one
$4.50
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$4.50
Lowest
$4.50
Highest
$4.50
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Frozen
Brand
Potato Utopia
Size
400g
Store brand
No
Cheapest · Woolworths
$4.50
Add from Woolies
$7.50
$1.13 / 100g
Cheapest
Special
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Woolworths ↗