Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Creative Gourmet Frozen Dragon Fruit Chunks | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Creative Gourmet Frozen Dragon Fruit Chunks
Frozen
Creative Gourmet Frozen Dragon Fruit Chunks
400g · Creative Gourmet
Woolworths
$6.00
$1.50 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$6.00
Lowest
$6.00
Highest
$6.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
400g
$1.50 / 100g
Viewing
$6.00
500g
$1.07 / 100g
$5.35
500g
$1.00 / 100g
Best value per 100g
$5.00
Details
Aisle
Frozen
Brand
Creative Gourmet
Size
400g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Frozen Banana Chunks
at Coles
500g
$5.00
$1.00 / 100g
50c less per 100g
Add to cart
Frozen Mango Chunks
at Coles
750g
$8.00
$1.07 / 100g
43.3c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$6.00
Add from Woolies