Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Battered Fish Fillets | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Woolworths Battered Fish Fillets
Frozen
Woolworths own brand
Woolworths Battered Fish Fillets
425g · Woolworths
Woolworths
$4.90
$1.15 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.90
Lowest
$4.90
Highest
$4.90
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250g
$3.40 / 100g
$8.50
425g
$1.15 / 100g
Viewing
$4.90
1kg
77c / 100g
Best value per 100g
$7.70
1kg
$1.10 / 100g
$11.00
1kg
$1.10 / 100g
$11.00
Details
Aisle
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Basa Fillets 1kg
at Aldi
1kg
$6.99
69.9c / 100g
45.4c less per 100g
Add to cart
Golden Crumbed Fish Fillets 1kg
at Aldi
1kg
$8.49
84.9c / 100g
30.4c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$4.90
Add from Woolies
Frozen
Brand
Woolworths
Size
425g
Store brand
Woolworths
Crispy Battered Fish Fillets 1kg
at Aldi
1kg
$8.49
84.9c / 100g
30.4c less per 100g
Add to cart
Southern Blue Whiting Skin On Fillets 1kg
at Aldi
1kg
$9.99
99.9c / 100g
15.4c less per 100g
Add to cart