Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
McCain Superfries Steak Cut | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
McCain Superfries Steak Cut
Frozen
McCain Superfries Steak Cut
900g · McCain
Woolworths
$3.90
43.3c / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$3.90
Lowest
$3.90
Highest
$3.90
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
320g
$1.97 / 100g
$6.30
750g
36.7c / 100g
Best value per 100g
$2.75
750g
36.7c / 100g
$2.75
900g
43.3c / 100g
Viewing
$3.90
1kg
60c / 100g
$6.00
Details
Aisle
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Cut Beans Snap Frozen
at Coles
1kg
$2.80
28c / 100g
15.3c less per 100g
Add to cart
Crinkle Cut Chips 1kg
at Aldi
1kg
$2.99
29.9c / 100g
13.4c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$3.90
Add from Woolies
Frozen
Brand
McCain
Size
900g
Store brand
No
Frozen Straight Cut Chips 1kg
at Aldi
1kg
$2.99
29.9c / 100g
13.4c less per 100g
Add to cart
Straight Cut Chips
at Coles
1kg
$3.15
31.5c / 100g
11.8c less per 100g
Add to cart