Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Mr Chen's Pork & Chive Dumplings | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Mr Chen's Pork & Chive Dumplings
Frozen
Mr Chen's Pork & Chive Dumplings
300g · Mr Chen's
Woolworths
$6.80
$2.27 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$6.80
Lowest
$6.80
Highest
$6.80
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
240g
$2.83 / 100g
$6.80
300g
$2.27 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$6.80
450g
$2.89 / 100g
$13.00
500g
$2.60 / 100g
$13.00
550g
$2.36 / 100g
$13.00
550g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Beef Dumplings 750g
at Aldi
750g
$8.99
$1.20 / 100g
$1.07 less per 100g
Add to cart
Chicken Dumplings 750g
at Aldi
750g
$8.99
$1.20 / 100g
$1.07 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$6.80
Add from Woolies
$2.36 / 100g
$13.00
Details
Aisle
Frozen
Brand
Mr Chen's
Size
300g
Store brand
No
Pork Dumplings 750g
at Aldi
750g
$8.99
$1.20 / 100g
$1.07 less per 100g
Add to cart
Chicken Dumplings
at Coles
750g
$9.90
$1.32 / 100g
94.7c less per 100g
Add to cart