Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Mr Chen's Shanghai Soup Dumplings | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Mr Chen's Shanghai Soup Dumplings
Coles
Woolworths
Frozen
At 2 stores
Mr Chen's Shanghai Soup Dumplings
240g · Mr Chen's
Cheapest at Woolworths
$1.70 less than Coles · $2.83 / 100g
$6.80
Coles
Shanghai Soup Dumplings · 240g
$8.50
$3.54 / 100g
Add from Coles
Woolworths
This one
$6.80
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$6.80
Lowest
$6.80
Highest
$6.80
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
240g
$2.83 / 100g
Viewing
$6.80
300g
$2.27 / 100g
Best value per 100g
$6.80
300g
$2.27 / 100g
$6.80
450g
$2.89 / 100g
$13.00
550g
$2.36 / 100g
$13.00
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Beef Dumplings 750g
at Aldi
750g
$8.99
$1.20 / 100g
$1.63 less per 100g
Add to cart
Chicken Dumplings 750g
at Aldi
750g
$8.99
$1.20 / 100g
$1.63 less per 100g
Add to cart
Cheapest · Woolworths
$6.80
Add from Woolies
$2.83 / 100g
Cheapest
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Woolworths ↗
550g
$2.36 / 100g
$13.00
Details
Aisle
Frozen
Brand
Mr Chen's
Size
240g
Store brand
No
Pork Dumplings 750g
at Aldi
750g
$8.99
$1.20 / 100g
$1.63 less per 100g
Add to cart
Chicken Dumplings
at Coles
750g
$9.90
$1.32 / 100g
$1.51 less per 100g
Add to cart