Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Blueline Seafood Salt & Pepper Squid | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Blueline Seafood Salt & Pepper Squid
Frozen
Blueline Seafood Salt & Pepper Squid
360g · Blueline Seafood
Woolworths
$5.20
$1.44 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$5.20
Lowest
$5.20
Highest
$5.20
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
360g
$1.44 / 100g
Viewing
$5.20
400g
$1.18 / 100g
Best value per 100g
$4.70
Details
Aisle
Frozen
Brand
Blueline Seafood
Size
360g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Salt & Pepper Squid 360g
at Aldi
360g
$4.99
$1.39 / 100g
5.8c less per 100g
Add to cart
S&p Squid
at Coles
360g
$5.00
$1.39 / 100g
5.6c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$5.20
Add from Woolies
The Finest Frozen Squid Tubes
at Coles
1kg
$14.00
$1.40 / 100g
4.4c less per 100g
Add to cart
Crumbed Squid Rings
at Coles
1kg
$14.00
$1.40 / 100g
4.4c less per 100g
Add to cart