Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Ben & Jerry's Chocolate Chip Cookie Dough Ice Cream Tub | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Ben & Jerry's Chocolate Chip Cookie Dough Ice Cream Tub
Coles
Woolworths
Frozen
At 2 stores
Ben & Jerry's Chocolate Chip Cookie Dough Ice Cream Tub
458ml · Ben & Jerry's
Cheapest at Woolworths
$4.50 less than Coles · $21.83 / L
$10.00
Coles
Chocolate Chip Cookie Dough Ice Cream Tub · 458ml
$14.50
$31.66 / L
Add from Coles
Woolworths
This one
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$10.00
Lowest
$10.00
Highest
$10.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
427ml
$23.42 / L
$10.00
427ml
$23.42 / L
$10.00
458ml
$21.83 / L
Best value per L
Viewing
$10.00
Details
Aisle
Frozen
Brand
Ben & Jerry's
Size
458ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Vanilla Reduced Fat Ice Cream 4L
at Aldi
4L
$6.99
$1.75 / L
$20.09 less per L
Add to cart
Silver Scoop Creamy Vanilla 2L
at Aldi
2L
$5.00
$2.50 / L
$19.33 less per L
Add to cart
Cheapest · Woolworths
$10.00
Add from Woolies
$10.00
$14.50
$21.83 / L
Cheapest
Special
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Woolworths ↗
Silver Scoop Cookies & Cream 2L
at Aldi
2L
$5.00
$2.50 / L
$19.33 less per L
Add to cart
Original Vanilla Ice Cream
at Coles
4L
$10.90
$2.73 / L
$19.11 less per L
Add to cart